Nowy Srebrny Partner!

Bardzo nam miło, że możemy pochwalić się nawiązaniem współpracy z firmą Transfer Multisort ...

SAE Aero Design 2018

W 2018 roku grupa JetStream znów staje do walki o tytuł najlepszych młodych inżynierów! Nadchod ...

Podziękowania dla firmy Lange Łukaszuk.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie Lange Łukaszuk, której wsparciem cieszymy się od k ...

Nasi partnerzy

Od pomysłu do sukcesu jest bardzo długa droga. Przemierzamy ją z ogromnym zaangażowaniem i pasją, bo jesteśmy pewni naszych konstrukcji i wierzymy, że nam się uda. Tę pasję i potencjał zauważyli w nas nasi Partnerzy. Towarzyszą nam od fazy projektowej, przez etap budowy, a na koniec świętują z nami sukces. Bez Politechniki Wrocławskiej oraz naszych Partnerów nie moglibyśmy być tu gdzie teraz jesteśmy.

Lange Łukaszuk

Firma założona w 1987r przez Sławomira Lange oraz Bogdana Łukaszuk. Początkowa założyciele zajmowali się montowaniem instalacji alarmowych w domach polskich przedsiębiorców. Po roku 2004 doskonale wykorzystując dynamiczny rozwój polskiego rynku budowlanego wprowadzają nowe marki na nasz rynek. Obecnie Lange Łukaszuk, z siedzibą w Bykowie k. Wrocławia, jest wyłącznym przedstawicielem kilkudziesięciu wiodących marek z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej w kraju.

Są naszym Partnerem Strategicznym, bardzo chętnie wspierają naszą działalność dostarczając nam niezbędnych elektronarzędzi, bez których praca na warsztacie była by niemożliwa.

DPS Software Polska

Od 20 lat DPS Software Polska jest wiodącym dostawcą usług doradczych oraz rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAR/PDM/PLM, które wspomagają projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Firma jest pierwszym i największym w Polsce autoryzowanym dostawcą systemu SOLIDWORKS.  Jej działalność jest również związana z usługami programistycznymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi.

DPS Software Polska również duży nacisk kładzie na strefę edukacyjną. Należą do grona naszych Partnerów Strategicznych. Zawsze możemy liczyć na wsparcie merytoryczne, dostarczają nam też edukacyjne wersje najnowszego oprogramowania, w którym powstają nasze projekty.

Dron.edu.pl 

Ten ośrodek szkolenia i egzaminowania pilotów statków bezzałogowych założony został przez Przemysława Tomkowa. Były prezes Akademickiego Klubu Lotniczego Politechniki Wrocławskiej był jednym z tych, którzy dali początek grupie JetStream. Teraz wspiera nas dbając o nasz profesjonalizm. Dzięki niemu nasi piloci posiadają niezbędną wiedzę i uprawnienia do bezpiecznego pilotowania naszych bezzałogowców.

Transfer Multisort Elektronik

TME jest to pokoleniowa firma, założona w 1990r. Początkowo swoją działalność zaczynała jako sklep z elementami elektronicznymi do serwisu i drobnej produkcji w Łodzi. Obecnie jako polskie przedsiębiorstwo jest jednym z największych dostawców, na całym świecie, komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

W niemalże każdej naszej konstrukcji można znaleźć elementy elektroniczne dostarczone nam przez firmę TME. Są naszym Srebrnym Partnerem, w tym roku, możemy cieszyć się Ich wsparciem finansowym, które umożliwi nam zakup rzeczy niezbędnych do realizacji projektu.

Krossglass S.A. 

To dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Krośnie. Są jedynym polskim producentem włókna szklanego. W ich własnym laboratorium badawczym i nowoczesnej linii produkcyjnej  powstała tkanina, którą teraz możemy wykorzystać do budowy naszych samolotów.